Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Zone

Společnost Zone byla založena roku 2001 třemi zaměstnanci Unihocu, kteří měli jiný názor na to, kam by se společnost měla v budoucnosti ubírat a jaké produkty vyrábět. Hned první florbalový výrobek - čepel Zone Zip 2001 - byl neuvěřitelný úspěch. Značka se bleskurychle dostala do povědomí všech florbalistů.

Zone se prezentuje výraznými designy svých florbalek a tak trochu namyšlenými postoji a tahy. Nebojí se přicházet s neotřelými nápady, z nichž některé zůstavají navždy zapomenuty historií, jiné se naopak rychle stávají standardem a jsou přejímány ostatními výrobci. Zone například přišel jako první s nemotanou - jednodílnou omotávkou, kterou nyní nalezneme v nabídce i všech ostatních florbalových značek. 

Další inovací, která pochází od Zone, je obdélníkové (hokejové) držení florbalky. V současnosti se Zone snaží prorazit s florbalkou, která nemá žádnou omotávku a pro hru s ní je třeba nosit speciální rukavice.

Pár let zpět provedla společnost Zone další ze svých troufalých a tak trochu přidrzlých kroků, když koupila a vzala pod svá křídla značku Unihoc. V současnosti jsou obě firmy vlastněny společností Renew Group AB, která mimo jiné produkuje i florbalky značky Reactor.

Produkty značky Zone