Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Oxdog

Finská značka Oxdog byla založena v roce 2011 a od té doby si získala mezi florbalisty značný věhlas, především díky svým neotřelým nápadům a novým technologiím. Právě nové technologie řadí Oxdog mezi největší inovátory na florbalovém trhu.

Čepel Oxdog Avox a její vylepšené dvojče Avox Carbon v současné době patří mezi nejpopulárnější čepele vůbec. Jedná se o velmi pohledné čepele určené pro technické hráče - což dokazují i takzvaní Oxdog Players, což jsou hráči speciálně vybraní společností Oxdog, a kteří hrají výhradně s vybavením této značky. Řadí se mezi ně takové ikony světového florbalu jako např. Alex Rudd, Krister Savonen, Nico Salo nebo finská reprezentantka Sanni Nieminen.

A co nového v Oxdogu vymysleli? Například systém SBS, který umožňuje nastavit vyvážení florbalky přesně dle Vašich potřeb. Nebo balónek se zcela novým povrchem, který jej činí rychlejším než ostatní druhy florbalových balónků. Nebo brankářskou helmu s mnohem většími otvory v mřížce, díky čemuž máte větší zorné pole a tedy lepší přehled o hře. A mnoho a mnoho dalších vychytávek.

Produkty značky Oxdog