Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Florbalové značky

BlindSave je lotyšský výrobce TOP brankářského vybavení. Kvalita BlindSave výrobků patří mezi úplnou špičku, tomu však odpovídá také cena.
Canadien byla tradiční švédská florbalová značka, která vyvinula celou řadu špičkových modelů florbalových holí.
Značka Exel stála u zrodu florbalu jako takového a dnes již patří mezi klasické florbalové značky. Těžko najdeme florbalovou firmu se zajímavější historií.
Fat Pipe je sebejistá finská florbalová značka s výraznou prezentací a zajímavými produkty.
Firma Honiton je lídrem mezi světovými výrobci ručního nářadí. V naší nabídce naleznete od této společnosti šroubováky na čepele.
McDavid se specializuje na výrobu špičkových chráničů, ortéz, zdravotních pomůcek a také funkčního oblečení.
Německá firma Ortema patří mezi světovou špičku v oblasti sportovních chráničů všeho druhu. V naší nabídce naleznete zejména silikonové ponožky proti otlakům, puchýřům a pro zpevnění kotníku.
Finská značka Oxdog se nyní řadí mezi největší výrobce florbalového vybavení na světě a vyniká především svými neotřelými nápady a novými technologiemi.
Značka Precision je známá především díky svým kvalitním florbalovým balónkům.
Salming je tradiční švédská florbalová značka, v poslední době populární především díky svým čepelím řady Quest.
Sedco je česká firma zajišťující distribuci a výrobu široké škály sportovních pomůcek.
Unihoc je jedna z nejstarších florbalových značek, která intenzivně vyvíjí nové technologie a materiály, které poté s velkým úspěchem využívá u svých produktů.
Wooloc je značka soustředěná pod firmou Oxdog a vyrábí pouze několik málo produktů pro začátečníky a děti - především florbalky.
Zone se chlubí svými designově mimořádně atraktivními produkty a zajímavými, inovativními nápady. V současnosti se Zone řadí k absolutní špičce mezi florbalovými značkami.