Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Fatpipe Raw Concept 27 Jab

Nejlehčí florbalka na světe! Fatpipe Raw Concept 27 je hůl pro hráče, kteří remízu berou jako prohru. Pro hráče, kteří chtějí být nejrychlejší na hřišti. Pro hráče, kteří se nespokojí se skvělým vybavením. Pro hráče, kteří chtějí mít nejlepší vybavení. Více

3 999 Kč

Parametry produktu

Výrobce
Délka bez čepele
96, 101 nebo 103 cm
Čepel
Fatpipe Jab PE
Tvrdost čepele
Střední
Tvrdost florbalky
27
Materiál
Karbon
Obsah karbonu
100 %
Omotávka
Fatpipe Raw Concept Grip
Kolekce
2018/2019
Profil držení
kulaté
Hmotnost
177 gramů (96 cm)
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro soutěže pořádané Českým florbalem

Popis produktu Fatpipe Raw Concept 27 Jab

Fatpipe Raw Concept

Raw Concept

Raw Concept je způsob výroby florbalek představený firmou Fatpipe v sezóně 2016/17. Jedná se o nejlehčí hole na světě. Standardní hole obsahují 6-7 vrstev karbonu, přičemž každá je 0,15 mm tlustá. U Raw Conceptu je vrstev 11 a každá vrstva je tlustá jen 0,07 mm. Díky tomu je dosaženo potřebné flexibility při extrémně nízké hmotnosti.

Slovo Raw v názvu odkazuje na povrchovou úpravu tyčí. Standardně se tyče leští, přičemž se však vždy některá vlákna poruší. Neleštěný povrch má tak vyšší kvalitu, ale může obsahovat drobné bublinky a nerovnosti. Ty však nemají na odolnost či kvalitu shaftu žádný vliv.

Slovo Concept pak naznačuje, že u těchto florbalek nejde jen o samotnou tyč, ale také o použití těch nejlehčích omotávek a čepelí.

Omotávka Fatpipe Raw Concept

Omotávka Raw Concept je nejlehčí omotávka z nabídky Fatpipe. Není perforovaná, zato výborně saje pot a neprokluzuje v rukou.

Florbalová čepel Fatpipe Jab

Čepel Fatpipe Jab

Na této florbalce Fatpipe Raw Concept 27 je nasazena čepel Fatpipe Jab, která se bleskurychle vyšplhala mezi nejoblíbenější od Fatpipe. Jedná se o výrazně předzahnutou čepel, přičemž zahnutí je nejvýraznější u špičky. Vyhloubení je rovnoměrné po celé své délce.

Čepel Jab je výborná na střely tahem a na technické fintičky. Především stahovačky jsou jedna radost.

U přihrávek je potřeba trochu dát pozor, aby balónek nedostal nechtěnou rotaci.

O značce Fat Pipe

Fat Pipe byla založena roku 1997 bývalými zaměstnanci společnosti Exel. Prezentuje se jako sebejistá a tak trochu přidrzlá značka, o čemž nejlépe svědčí její reklamní slogany:

"Fat Pipe or Die" neboli "Fat Pipe nebo zemři"
"Bad Ace Industry" neboli "Fakt dobrá společnost"
"
Sqeeze it hard, it's a Fat Pipe" neboli "Zmáčkni to pořádně, je to tlustá hůl"


Fat Pipe se nesnaží vyrábět překrásné florbalové vybavení, místo toho se zaměřuje na výkon a pocit ze hry. A nutno podotknout, že hrát s produkty značky Fat Pipe je skutečně úžasný zážitek.

A o kvalitách této florbalové značky svědčí i to, že je dvorním dodavatelem vybavení pro úřadujícího mistra české Superligy - Chodova.