Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Lahev Unihoc Dual Pipe White

Famózně vypadající lahev na vodu o objemu 1 litr. Díky postrannímu uzávěru si flašku pohodlně dopustíš v každém umyvadle. Moderní design doplňují dvě loga Unihoc.

199 Kč

Parametry produktu

Výrobce
Objem
1 litr

O značce Unihoc

Unihoc je jedna z nejstarších florbalových značek. Ve florbalovém prostředí se pohybuje od roku 1972, založena však byla již v 60. letech ve švédském Gothenburgu panem Karl-Ake Ahlquistem. Kdo byl u počátků florbalové historie, skoro určitě využíval vybavení značky Unihoc.

Od samého počátku se jedná o společnost, která intenzivně investuje do výzkumu nových technologií a materiálů a nutno říci, že více než čtyři dekády vývoje již přinesly celou řadu úspěchů. 

Unihoc jako první přišel s myšlenkou úpravy do té doby klasických rovných shaftů a tím změnit průhyb hole. Uvedl proto na trh florbalku se dvěmi bublinami. Všechny další technologie (x-shaft, cobra apod.) všech florbalových značek jsou již "pouze" následovníci této revoluční novinky Unihocu. 

Zřejmě největší počin se však Unihocu podařil v sezóně 06/07, kdy představil prohnutou hůl - technologii Curve. Od té doby má každá značka každý rok vždy hned několik holí, které jsou nějakým způsobem prohnuty.

Unihoc má na svém kontě také nejprodávanější čepel všech dob - Unihoc Evo. Vymyslel dvouplastovou čepel Striker, mnoho nových technologií zlepšujících razanci a přesnost střel (bow, curve, bamboo, bubble, ...), nové tyče ze superlehkých a pevných materiálů - Revolution či Top Light. Unihoc také jako první začal vyrábět speciální florbalovou obuv. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál.

Pokud by se někdy hlasovalo o nejlepší florbalovou značku všech dob, Unihoc by zřejmě byl horkým kandidátem na trůn.