Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Zone Zuper

Čepel Zone Zuper je kombinací čepelí Zone Supreme a Zone Hyper a jako taková si z každé nese to nejlepší. Více

759 Kč

Parametry produktu

Výrobce
Váha
78 gramů
Materiál
PE
Prohnutí
8 mm
Tvrdost
středně tvrdá, tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU

Popis produktu Čepel Zone Zuper

Povrch čepele Zuper je hladký a po celé délce rovnoměrně vybraný. Díky tomu budou tvé přihrávky dokonale přesné a kontrola balónku naprosto bezpečná. Konkávnost čepele je 8 mm, tedy přesně mezi Hyper (10 mm) a Supreme (6 mm). Špička je trochu více otevřená než u Supreme.

Patka čepele je vyztužená, díky čemuž se se Zuper výborně střílí. Tuhá patka pak umožnila odlehčit špičku čepele, a tak dosáhnout jedinečného vyvážení florbalky.

O značce Zone

Společnost Zone byla založena roku 2001 třemi zaměstnanci Unihocu, kteří měli jiný názor na to, kam by se společnost měla v budoucnosti ubírat a jaké produkty vyrábět. Hned první florbalový výrobek - čepel Zone Zip 2001 - byl neuvěřitelný úspěch. Značka se bleskurychle dostala do povědomí všech florbalistů.

Zone se prezentuje výraznými designy svých florbalek a tak trochu namyšlenými postoji a tahy. Nebojí se přicházet s neotřelými nápady, z nichž některé zůstavají navždy zapomenuty historií, jiné se naopak rychle stávají standardem a jsou přejímány ostatními výrobci. Zone například přišel jako první s nemotanou - jednodílnou omotávkou, kterou nyní nalezneme v nabídce i všech ostatních florbalových značek. 

Další inovací, která pochází od Zone, je obdélníkové (hokejové) držení florbalky. V současnosti se Zone snaží prorazit s florbalkou, která nemá žádnou omotávku a pro hru s ní je třeba nosit speciální rukavice.

Pár let zpět provedla společnost Zone další ze svých troufalých a tak trochu přidrzlých kroků, když koupila a vzala pod svá křídla značku Unihoc. V současnosti jsou obě firmy vlastněny společností Renew Group AB, která mimo jiné produkuje i florbalky značky Reactor.