Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Zone Supreme

Zone Supreme je již starší čepel od Zone, která se však stále těší velké oblibě - především ve Švédsku. Jedná se o střeleckou čepel, přičemž žádný z druhů střel loženě nevyniká, ale všechny si drží nadprůměrnou úroveň. Více

729 Kč

Parametry produktu

Výrobce
Váha
74 nebo 81 gramů
Materiál
PE nebo PP
Prohnutí
6 mm
Tvrdost
středně tvrdá, tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU

Popis produktu Čepel Zone Supreme

Svou oblibu si čepel Zone Supreme získala především díky dvěma aspektům:

  1. Univerzálnost: Čepel Supreme je velmi univerzální čepel, která se dá pomocí dalšího přiohnutí snadno dotvarovat dle potřeb každého hráče.
  2. Střelecké vlastnosti: Jak již bylo předesláno, čepel Supreme má ideální geometrii pro všechny typy střel. Žádná není sice loženě fantastická, ale všechny si drží silně nadprůměrnou úroveň. Pokud bychom přeci jen měli vybrat jednu střelu, která je se Supreme trochu obtížnější, je to střela tahem. Přesto je však stále velmi dobrá.

Celkově se jedná o rovnější čepel (prohnutí 6 mm), která ze začátku nemusí sednout každému. Pokud si na ni však postupně zvykneš, budeš ji milovat.

K dispozici je v mnoha barvách a ve dvou různých materiálech. Zone Supreme vyrobená z materiálu PE váží 81 gramů. K dispozici je ovšem i odlehčená varianta z materiálu PP, která váží ještě o 7 gramů méně.

O značce Zone

Společnost Zone byla založena roku 2001 třemi zaměstnanci Unihocu, kteří měli jiný názor na to, kam by se společnost měla v budoucnosti ubírat a jaké produkty vyrábět. Hned první florbalový výrobek - čepel Zone Zip 2001 - byl neuvěřitelný úspěch. Značka se bleskurychle dostala do povědomí všech florbalistů.

Zone se prezentuje výraznými designy svých florbalek a tak trochu namyšlenými postoji a tahy. Nebojí se přicházet s neotřelými nápady, z nichž některé zůstavají navždy zapomenuty historií, jiné se naopak rychle stávají standardem a jsou přejímány ostatními výrobci. Zone například přišel jako první s nemotanou - jednodílnou omotávkou, kterou nyní nalezneme v nabídce i všech ostatních florbalových značek. 

Další inovací, která pochází od Zone, je obdélníkové (hokejové) držení florbalky. V současnosti se Zone snaží prorazit s florbalkou, která nemá žádnou omotávku a pro hru s ní je třeba nosit speciální rukavice.

Pár let zpět provedla společnost Zone další ze svých troufalých a tak trochu přidrzlých kroků, když koupila a vzala pod svá křídla značku Unihoc. V současnosti jsou obě firmy vlastněny společností Renew Group AB, která mimo jiné produkuje i florbalky značky Reactor.