Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Unihoc Epic

Unihoc Epic je supermoderní florbalová čepel, určená pro hráče, kteří rádi střílí a často přihrávají. Zahnutí je 8 mm, tedy méně než například u čepele Unihoc Unity. Více

759 Kč

Parametry produktu

Výrobce
Váha
78 gr. (74 gr. verze Feather Light)
Materiál
PE (PP u verze Feather Light)
Prohnutí
8 mm
Tvrdost
měkká, středně tvrdá, tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU

Popis produktu Čepel Unihoc Epic

Unihoc Epic je novinka představená v sezóne 2016/2017 a od té doby se trvale usadila v nabídce Unihoc. Jedná se o moderní čepel s typickými Unihoc znaky: 

  • Silný rám.
  • Jasný přechod mezi tyčí a čepelí.
  • Jemné vyhloubení od patky až ke špičce.

Tahle čepel bude sedět hráčům, kteří preferují rychlou hru před dlouhým mazlením se s balónkem se spoustou kliček. Ačkoliv kontrola balónku je velmi intuitivní a na vysoké úrovni, kličky nejsou hlavní předností Epicu.

Hlavní předností jsou rychlé střely a přesné, prudké nahrávky. K dostání je v širokém spektru barev, materiálů a tvrdostí, takže si ji můžeš perfektně sladit se svou florbalkou.

Čepel Unihoc Epic

O značce Unihoc

Unihoc je jedna z nejstarších florbalových značek. Ve florbalovém prostředí se pohybuje od roku 1972, založena však byla již v 60. letech ve švédském Gothenburgu panem Karl-Ake Ahlquistem. Kdo byl u počátků florbalové historie, skoro určitě využíval vybavení značky Unihoc.

Od samého počátku se jedná o společnost, která intenzivně investuje do výzkumu nových technologií a materiálů a nutno říci, že více než čtyři dekády vývoje již přinesly celou řadu úspěchů. 

Unihoc jako první přišel s myšlenkou úpravy do té doby klasických rovných shaftů a tím změnit průhyb hole. Uvedl proto na trh florbalku se dvěmi bublinami. Všechny další technologie (x-shaft, cobra apod.) všech florbalových značek jsou již "pouze" následovníci této revoluční novinky Unihocu. 

Zřejmě největší počin se však Unihocu podařil v sezóně 06/07, kdy představil prohnutou hůl - technologii Curve. Od té doby má každá značka každý rok vždy hned několik holí, které jsou nějakým způsobem prohnuty.

Unihoc má na svém kontě také nejprodávanější čepel všech dob - Unihoc Evo. Vymyslel dvouplastovou čepel Striker, mnoho nových technologií zlepšujících razanci a přesnost střel (bow, curve, bamboo, bubble, ...), nové tyče ze superlehkých a pevných materiálů - Revolution či Top Light. Unihoc také jako první začal vyrábět speciální florbalovou obuv. A tak bychom mohli pokračovat dál a dál.

Pokud by se někdy hlasovalo o nejlepší florbalovou značku všech dob, Unihoc by zřejmě byl horkým kandidátem na trůn.