Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Salming Hawk

Horká novinka od Salmingu. Jedná se o kónickou čepel s vroubkovaným povrchem, který napomáhá odstranit rotaci balónku. Salming Hawk je čepel určená pro technické hráče, kteří se nebojí do své hry vnést nějakou tu kličku a rádi střílejí tahem. Více

699 Kč

Parametry produktu

Výrobce
Váha
79 gramů
Materiál
PE
Tvrdost
měkká, středně tvrdá, tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU

Popis produktu Čepel Salming Hawk

Salming Hawk je čepel pro technické hráče. Ze všech Salming čepelí se nejvíce přibližuje čepeli Salming Quest 2. Na špičce je Jestřábí dráp (claw), který se do balónku zaryje a při žádné stahovačce jej již nepustí. Rám je tenší, avšak čepeli dominuje vyztužené prostřední žebro, které zajištuje větší tuhost celého systému. Povrch čepele je pak vroubkovaný, což napomáhá snížení rotace balónku a tím větší jistotě při jeho kontrole.

Pokud se ptáte na střely, tak tahle čepel je přímo dělaná pro střelbu tahem. To ovšem potvrzují i spoluautoři této čepele, florbalové superstar Robin Nilsberth a Rasmus Sundstedt.

O značce Salming

Salming je švédská sportovní značka nesoucí jméno legendárního hokejisty Börje Salminga. Založena byla v roce 1991, první florbalová hůl byla však vyrobena až v roce 1998. V současné době značka Salming vyvíjí a distribuuje špičkové sportovní produkty pro tyto sporty: běhání, florbal, lední hokej, házenou a squash.

Salming se zaměřuje na detail a možná i díky firemnímu mottu "No Nonsense" se mezi florbalisty extrémně proslavila především řada čepelí Quest, nejvíce pak čepel Salming Quest 2, která v sobě spojuje techniku a hrubou sílu.

Salming však není pouze o čepelích. Nenaleznete snad jedinou florbalovou oblast, do které by Salming nezasáhl: Vybírat můžete z florbalek, nosit je můžete ve stylových vacích a obléci si můžete třeba Salming zimní bundu. Na palubovce pak můžete běhat v krásných Salming sálovkách a pít energeťák ze Salming lahví. Nalézt výrobce se širším sortimentem nejspíše skutečně nelze.