Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Oxdog OptiLight Carbon

Zbrusu nová čepel od Oxdogu! Již brzy v prodeji ve fialové, středně tvrdé variantě. Dej nám vědět na info@floorballpoint.cz nebo nás kontaktuj na Facebooku a buď mezi prvními, kteří tuto čepel dostanou! Více

649 Kč
Dočasně nedostupné

Parametry produktu

Výrobce
Váha
66 gramů
Prohnutí
9 mm
Tvrdost
měkká, středně tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané Českým florbalem

Popis produktu Čepel Oxdog OptiLight Carbon

Oxdog OptiLight je nejlehčí čepel na světě - váží pouhých 66 gramů. Prohnutí je 9 mm.

O značce Oxdog

Finská značka Oxdog byla založena v roce 2011 a od té doby si získala mezi florbalisty značný věhlas, především díky svým neotřelým nápadům a novým technologiím. Právě nové technologie řadí Oxdog mezi největší inovátory na florbalovém trhu.

Čepel Oxdog Avox a její vylepšené dvojče Avox Carbon v současné době patří mezi nejpopulárnější čepele vůbec. Jedná se o velmi pohledné čepele určené pro technické hráče - což dokazují i takzvaní Oxdog Players, což jsou hráči speciálně vybraní společností Oxdog, a kteří hrají výhradně s vybavením této značky. Řadí se mezi ně takové ikony světového florbalu jako např. Alex Rudd, Krister Savonen, Nico Salo nebo finská reprezentantka Sanni Nieminen.

A co nového v Oxdogu vymysleli? Například systém SBS, který umožňuje nastavit vyvážení florbalky přesně dle Vašich potřeb. Nebo balónek se zcela novým povrchem, který jej činí rychlejším než ostatní druhy florbalových balónků. Nebo brankářskou helmu s mnohem většími otvory v mřížce, díky čemuž máte větší zorné pole a tedy lepší přehled o hře. A mnoho a mnoho dalších vychytávek.