Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Fatpipe Wiz

Tradiční Fatpipe čepel Wiz. Ve špičce žebra tvoří klasický košíček. Poměrně výrazné vybrání. Konkávní prohnutí směrem od vyztužené patky až zhruba ke 2/3 délky čepele. Výborná práce s míčkem na backendové straně. Více

549 Kč
Ušetříte 150 Kč
699 Kč (sleva 21 %)

Parametry produktu

Výrobce
Váha
79 gramů
Materiál
PE
Prohnutí
10 mm
Tvrdost
středně tvrdá, tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU

Popis produktu Čepel Fatpipe Wiz

S čepelí Fatpipe Wiz hraje například kapitán extraligové Mladé Boleslavi - Petr Novotný. A nutno podotknout, že Novotný v současné době drží absolutní rekord v počtu asistencí v české extralize a také celkovou čtvrtou příčku v historickém kanadském bodování (za Curneym, Skácelem a Schneiderem).

O značce Fat Pipe

Fat Pipe byla založena roku 1997 bývalými zaměstnanci společnosti Exel. Prezentuje se jako sebejistá a tak trochu přidrzlá značka, o čemž nejlépe svědčí její reklamní slogany:

"Fat Pipe or Die" neboli "Fat Pipe nebo zemři"
"Bad Ace Industry" neboli "Fakt dobrá společnost"
"
Sqeeze it hard, it's a Fat Pipe" neboli "Zmáčkni to pořádně, je to tlustá hůl"


Fat Pipe se nesnaží vyrábět překrásné florbalové vybavení, místo toho se zaměřuje na výkon a pocit ze hry. A nutno podotknout, že hrát s produkty značky Fat Pipe je skutečně úžasný zážitek.

A o kvalitách této florbalové značky svědčí i to, že je dvorním dodavatelem vybavení pro úřadujícího mistra české Superligy - Chodova.