Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Fatpipe Jab

Nejlehčí čepel od Fatpipu s příjemným a rovnoměrným vyhloubením po celé délce čepele. Špička je výrazně předzahnutá a backend prakticky rovný. Více

699 Kč

Parametry produktu

Výrobce
Váha
71 gramů
Materiál
PE nebo PP
Prohnutí
10 mm
Tvrdost
středně tvrdá, tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU

Popis produktu Čepel Fatpipe Jab

Fatpipe Jab se rychle šplhá mezi nejoblíbenější čepele na trhu. Pokud patříš mezi technické hráče, kteří chtějí mít smrtonosnou střelu tahem, je pro tebe Jab jasná volba.

Čepel je po celé své délce rovnoměrně vyhloubená, což vede ke skvělé kontrole míčku. Silně předzahnutou špičku pak oceníš při stahovačkách a florbalovém driblingu.

Velkou výhodou čepele Jab je témeř rovný backend. To u vyhloubených čepelí nebývá vůbec obvyklé a tak je většinou nutno vybírat mezi skvělou kontrolou balónku a slušným backendem. To tady neplatí. Backend je skvělý.

Pokud navíc vlastníš tuto čepel na florbalkách z řady Bow, získají tvoje střely jedinečnou trajektorii a my ti garantujeme, že mezi brankáři si žádné kamarády neuděláš.

O značce Fat Pipe

Fat Pipe byla založena roku 1997 bývalými zaměstnanci společnosti Exel. Prezentuje se jako sebejistá a tak trochu přidrzlá značka, o čemž nejlépe svědčí její reklamní slogany:

"Fat Pipe or Die" neboli "Fat Pipe nebo zemři"
"Bad Ace Industry" neboli "Fakt dobrá společnost"
"
Sqeeze it hard, it's a Fat Pipe" neboli "Zmáčkni to pořádně, je to tlustá hůl"


Fat Pipe se nesnaží vyrábět překrásné florbalové vybavení, místo toho se zaměřuje na výkon a pocit ze hry. A nutno podotknout, že hrát s produkty značky Fat Pipe je skutečně úžasný zážitek.

A o kvalitách této florbalové značky svědčí i to, že je dvorním dodavatelem vybavení pro úřadujícího mistra české Superligy - Chodova.