Dárek ke každé objednávce nad 999 Kč!

Čepel Exel Mega 2.0

Mega 2.0 je nástupce populární čepele Exel Megalomaniac. Vyniká svojí jednoduchostí, lehkostí a tvárností, díky čemuž si rychle získává na oblibě u TOP hráčů. Více

560 Kč
Ušetříte 30 Kč
590 Kč (sleva 5 %)
Dočasně nedostupné

Parametry produktu

Výrobce
Váha
72 gramů
Materiál
PE
Prohnutí
7 mm
Tvrdost
měkká, středně tvrdá
Certifikace IFF
ANO - schváleno pro oficiální soutěže pořádané ČFBU

Popis produktu Čepel Exel Mega 2.0

Čepel Mega 2.0 vyniká především ve dvou věcech: V lehkosti a snadné tvarovatelnosti. Její hmotnost je pouhých 72 gramů, což je způsobeno celkovou jednoduchostí čepele. Právě proto Mega 2.0 střílí neuvěřitelně tvrdé a přesné projektily. Ideální vlastnosti pro vytvoření vlastního záhybu z ní pak dělají jasnou volbu pro každého hráče.

Mimochodem... víte s jakou čepelí hraje Jiří Curney, který sedí na trůnu pro vládce historického kanadského bodování naší Superligy? Ano, uhádli jste, je to právě Exel Mega 2.0.

O značce Exel

Firma Exel byla založena v roce 1960, kdy však vyráběla rozbušky k trhavinám. Ke sportovnímu vybavení se přesunula v roce 1970 a první florbalové hole značky Exel byly vyrobeny v roce 1992. Tento rok řadí Exel k nejstarším florbalovým firmám na světě.

V roce 2007 se Exel stal hlavním sponzorem Mezinárodní florbalové federace a spolupráce trvala až do roku 2011. A s jakým vybavením vyhráli Finové poprvé v historii titul mistrů světa? Ano, uhádli jste. V roce 2008 byli Švédové sesazeni z florbalového trůnu Finy, kteří hráli výhradně s vybavením značky Exel.

V současné době je Exel výhradním dodavatelem vybavení pro takové týmy jako Warberg IC, IBK Falun nebo třeba SV Wiler Ersigen.

Skutečně impozantní historie společnosti Exel. K tomu připočtěme ještě ten fakt, že mnoho dalších finských florbalových značek bylo založeno zaměstnanci této firmy. Exel je tedy skutečná pramatka všech finských florbalových značek!